HQprop TR2.5X2.5X3
Auf Lager
onoff  Maschinenübersetzung ansehen
HQProp TR2.5X2.5X3 are small 2.6" propellers with a 1.5mm shaft and two screw mounting. The propellers are suitable for small freestyle drones and Cinewhoops.
Hauptmerkmale
  • Size: 2.6"
  • Pitch: 2.5"